OGNIOTECH Krościenko nad Dunajcem  ->  Ogólne informacje o szkoleniach i kursach

Jesteśmy legalną pozaszkolną instytucją szkoleniową wpisaną w wojewódzki rejestr instytucji szkoleniowych pod Nr  2.12/00077/2011 z dnia 26.04.2011r., oraz członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych na mocy uchwały Nr  C/9/2011 z dnia 18.01.2011r., co potwierdzają stosowne zaświadczenia i uzyskane certyfikaty.

 

  

 

Obecnie w naszej ofercie znajdują się następujące kursy i szkolenia:

  1. Szkolenie ochrony przeciwpożarowej, ewakuacji pracowników i osób prowadzących działalność gospodarczą
  2. Kurs konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego
  3. Kurs napełniania przenośnych zbiorników ciśnieniowych, butli gaśniczych
  4. Szkolenie z zakresu przeglądu technicznego, pomiaru ciśnienia hydrantów wewnętrznych
  5. Szkolenie z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
  6. Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej EFR
  7. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

 

Aby zarejestować się na kurs lub szkolenie nalezy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

W ciągu zaledwie kilku lat działalności firmy OGNIOTECH prowadziliśmy szkolenia oraz wykonywaliśmy i wykonujemy usługi dla kilku grup zawodowych, instytucji państwowych, firm i osób prywatnych, przez co zdobyliśmy szacunek i zaufanie naszych klientów. Nasza kadra szkoleniowa to wykwalifikowani eksperci na codzień stykający się z zagadnieniami poruszanymi na kursach i szkoleniach.

 

Kursy i szkolenia organizowane są metodą stacjonarną lub wyjazdową. Nasza firma posiada kompletną bazę szkoleniową na grupę do 12 osób. Sala szkoleniowa wyposażona jest w cyfrowy projektor marki Toshiba TLP-T70M wraz z ekranem mobilnym o wymiarach 175x175cm, nagłośnieniem, pilotem laserowym oraz tablicą suchościeralną, magnetyczną i innymi materiałami dydaktyczno-pomocniczymi niezbędnymi do prowadzenia kursów,szkoleń. Sprawdź jak wygląda nasza baza szkoleniowa.

 

Wybierając kurs lub szkolenie w formie stacjonarnej pragnimy zaofertować Państwu nocleg i wyżywienie w zaprzyjaźnionym zajeździe Pasterniki. Sprawdź szczegóły.

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

  ->  Ogłoszenia

NOWY KURS

Oferta szkoleniowa została wzbogacona o nowy kurs:
napełniania przenośnych zbiorników ciśnieniowych, butli gaśniczych
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kursu.

 

UWAGA!

Miło nam zakomunikować, że nasz kurs "Konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego" decyzją Nr NP.546.24.2011.WB z dnia 16.11.2011r., otrzymał akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty i w związku z tym został zwolniony z podatku VAT. Akredytacja jest potwierdzeniem prowadzenia usług szkoleniowych na wysokim poziomie, dająca gwarancję jakości naszym klientom.

  ->  Na skróty