OGNIOTECH Krościenko nad Dunajcem  ->  Informacje o firmie

Jesteśmy firmą działającą na terenie powiatu nowotarskiego i nowosądeckiego z siedzibą w Krościenku n.D.
Posiadamy niezbędne uprawnienia do świadczenia usług z zakresu przeglądu, naprawy i serwisu sprzętu przeciwpożarowego, każdego typu, naprawy i konserwacji gaśnic samochodowych (wszystkie typy gaśnic), montażu, przeglądu, konserwacji hydrantów wewnętrznych,zewnętrznych, pomiaru ciśnienia sieci hydrantowych, prób ciśnieniowych węży hydrantowych i pożarniczych, kompleksowej ochrony przeciwpożarowej czynnej i biernej, organizowaniu kursów na Konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego, szkolenia ochrony przeciwpożarowej, ewakuacji pracowników i osób prowadzących działalność gospodarczą, kursów pierwszej pomocy przedmedycznej EFR,szkolenia z zakresu przeglądu technicznego, pomiaru ciśnienia hydrantów wewnętrznych, szkolenie z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej oraz kompleksowej ochrony fizycznej osób i mienia.

Wyposażamy obiekty w sprzęt przeciwpożarowy wraz z montażem znaków ewakuacyjnych bhp (zgodnie z normą PN)

Ponadto zajmujemy się:

  • ochroną fizyczną osób i mienia (stała, doraźna)
  • zabezpieczaniem imprez masowych, okolicznościowych (mecze, dyskoteki, imprezy plenerowe, itp.)
  • konwojowaniem wartości pieniężnych (standard, inkaso)
  • instalacją i obsługą systemów alarmowych: montaż, wycena, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

Nasza firma wspomaga społecznie już od kilku lat Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - Jurka Owsiaka poprzez kwestowanie i zbiórkę wolnych datków.

Dla naszych klientów oferujemy Polisy ubezpieczeniowe:
komunikacyjne OC, AC, NW, majątkowe, życiowe. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi: AXA, MTU.

Działamy na podstawie Ustawy o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997r., zgodnie z Koncesją Nr L-0039/10 wydaną przez MSWiA oraz obowiązującymi przepisami.

Oferujemy niskie i konkurencyjne ceny - dzięki zaopatrywaniu się bezpośrednio u producentów. Chcąc zapewnić wygodę naszym klientom, nasza firma prowadzi dokumentację i dba o terminowe dokonywanie przeglądów sprzętu gaśniczego.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny, osobisty lub listowny. Zapewniamy, że uzyskają Państwo wszelkie potrzebne informacje. Dla klientów przeprowadzających u nas po raz pierwszy w/w usługi udzielamy 5% rabatu. Możliwość indywidualnej negocjacji ceny!

 

 

Napisz do nas!


  ->  Rzetelna firma

Firma Ogniotech jest licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA - Programu Rzetelna Firma, która przyczynia się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw oraz popiera etyczne prowadzenie działalności gospodarczej, jako solidny i wiarygodny partner Krajowego Rejestru Długów. Ogniotech został uhonorowany Złotym Certyfikatem Rzetelności za 2011r., oraz otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie z rąk Prezesa Zarządu Pana Adama Łąckiego na miarę XXI wieku jako aktualny Członek Kapituły Rzetelnych Firm 2011r.

 

 

Nasza firma zdobyła zaszczytny tytuł:

 

"Rzetelna firma to pewna współpraca i zaufanie w biznesie!"

 

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ochrony Przeciwpożarowej "FLORIAN" w Brodnicy z  tego tytułu został nam przyznany Certyfikat Nr 1202 z dnia 15.02.2011r., w uznaniu kompetencji do prowadzenia działalności gospodarczej w ochronie przeciwpożarowej według standardów europejskich. Decyzją na mocy uchwały Nr 64/2011 z dnia 06.12.2011r. Ogniotech został przyjęty w poczet członków Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem związanych z funkcjonowaniem rzemiosła i jego organizacją. Kolejny raz nasi klienci oraz stali partnerzy docenili nasz trud, wkład i zaangażowanie swojej pracy w strukturę działania firmy Ogniotech, w związku z tym otrzymaliśmy wyróżnienie jakim jest Certyfikat "Nowoczesnej Firmy 2012r." Nr 012NY6ART-00824 z dnia 05.04.2012r.Certyfikat Wiarygodności Ogólnopolskiego Programu "Wiarygodna Firma" z dnia 12.07.2012r.

 

Zaświadczenia, certyfikaty, rekomendacje i autoryzacje