OGNIOTECH Krościenko nad Dunajcem  ->  Ochrona fizyczna osób i mienia, monitoring, alarmy

Firma posiada własne Centrum monitoringu zlokalizowane w Krościenku n.D ,wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny renomowanej firmy SATEL, który może szybko i sprawnie monitorować jednocześnie kilka różnorodnych sygnałów alarmowych włamania, napadu, ppoż, zalania, spadku napięcia, braku transmisji danych itp, dodatkowo wyposażony w kompletny system awaryjnego zasilania (ups, agregat prądotwórczy).Stacja monitorująca posiada wszystkie niezbędne porty które mogą przesyłać i odbierać dane ze standardowej analogowej linii TP, GSM, SMS, GPRS, INTERNET. Stacja monitorująca jest to szybkie i niezawodne przesyłanie informacji o danym zdarzeniu alarmowym do Centrum monitoringu które podkreśla nieodzowne wyposażenie naszej firmy w celu świadczenia na wysokim poziomie kompleksowego pakietu usług z branży ochrony osób i mienia. Dodatkowo posiadamy mobilną grupę patrolowo-interwencyjną poruszającą się oznakowanymi samochodami z miejscem stacjonowania na terenie działalności naszej firmy, która jest w stanie objąć szeroki zasięg działania pobliskich gmin i miejscowości:

 

  • Miasto i Gmina Szczawnica
  • Gmina Krościenko n.D
  • Gmina Ochotnica Dolna
  • Gmina Ochotnica Górna
  • Gmina Czorsztyn
  • Gmina Łapsze Niżne
  • Gmina Łapsze Wyżne

 

ochrona ogniotech ochrona ogniotech

Pracownicy pełniący służbę w grupie patrolowo-interwencyjnej są to osoby młode z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym posiadający licencję pracownika ochrony, pozwolenie na broń palną obiektową, wyposażeni w środki przymusu bezpośredniego (pałka typu:TONFA,gaz,kajdanki,bezprzewodowe środki łączności telefonicznej,radiotelefonicznej, kamizelki kuloodporne, hełmy anty odłamkowe, oraz broń palną bojową nowej generacji.

Wykonujemy kompleksowy zakres usług z branży ochrony osób i mienia na miarę XXI wieku.

Firma Ogniotech posiada Polisą Ubezpieczeniową na wykonywane usługi od odpowiedzialności cywilnej (delikt i kontrakt zawartą w PZU).

Powierzając Ochronę Fizyczną, Konwojowanie i Monitoring waszego obiektu Firmie Ogniotech mają państwo gwarancję spokoju, uprzejmości i solidności wykonywanej na wysokim poziomie pracy.

Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

Zapraszamy do współpracy instytucje, firmy prywatne oraz osoby indywidualne oferując niskie i konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki współpracy, nasza dewiza to „Tanio, pewnie i solidnie”

 

 

 

  ->  Działy ochrony

  ->  Kontakt ochrona

Centrum monitoringu OGNIOTECH 24h

ODWOŁYWANIE ALARMÓW

tel. 18 3070133

tel. 690032578

tel. 663242539

fax. 12 3564040

e-mail: ochrona-ogniotech@tlen.pl

e-mail: biuroochrona-ogniotech@tlen.pl